Giriş yapılmadı [Giriş ]
Go To Bottom

Printable Version  
Yazan: Konu: PLAN ARŞİVİMİ DAĞITIYORUM...
modeldelisi
Moderator

Vesikalık

Gönderiler: 47
Kayıtlı: 1.1.2011
Lokasyon: Bahçelievler / İSTANBUL
Member Is Offline

Mood: Fırtına yakındır...

[*] posted on 10.7.2011 / 11:16
PLAN ARÞİVİMİ DAÐITIYORUM...

Elimdeki plan arşivimi dağıtıyorum. Ölçekli, serbest uçuş, RC, indoor, outdoor, lastik motorlu,patlar motorlu modellerin planları, Tamamı kağıda basılı haldedir. Bir kısmı ölçeklendirilmiştir.

Bundan sonra modelciliği sadece rahatlamak için yapacağımdan dolayı elimdeki malzemelerin fazla kısmını ücretsiz paylaşma ( Hibe) yolu ile azaltmak istiyorum. Planlardan sonra, elektronik parçalara ( motorlar, piller, escler, servolar ve kumanda cihazlarım ) sıra gelecek. Bunlar için de kargoyla uğraşmak istemiyorum. Almak isteyenler bana ulaşırlarsa elden alabilirler.

Tamamı 6 koli olan plan arşivimin şimdilik 2 kolilik kısmını, değerini bilecek ve fayda sağlayacak bir modelciye veya kulübe veya guruba bağışlama kararı aldım. Planlar için kesinlikle bir ücret yada karşılık beklemiyorum. Sadece isteyen arkadaşın evimden gelip alması gerekecek çünkü bir hayli ağır koliler.

Kargo ile de yollanamayacak kadar ağır olduğu için isteyenler biraz zahmete girecek.

AKLIMI KAYBETMEKTEN DEĞİL, BULMAKTAN KORKARIM !!!!

Caner AKSU 1973
Kullanıcı profiline bak Kullanıcı WEB sayfasına git Kullanıcının tüm gönderilerine bak
modeldelisi
Moderator

Vesikalık

Member Is Offline

[*] posted on 18.7.2011 / 16:45

4 koli dolusu plan ihtiyaç sahibine ulaştırıldı. İlgilenenlere teşekkür ederim.

Son iki koli kaldı. Onları da hazırlayıp ihtiyaç sahiplerine vereceğim.

Bu iki kolinin tamamı salon modelleri için orjinal planlar, CDler, döküman ve kitaplardan oluşuyor.

Caner AKSU 1973
Kullanıcı profiline bak Kullanıcı WEB sayfasına git Kullanıcının tüm gönderilerine bak
WMWMWM
Cep Telefonu Ürünleri!
modeldelisi
Moderator

Vesikalık

Member Is Offline

[*] posted on 22.8.2011 / 12:14

Tüm malzemelerim ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. İlgilenen herkese teşekkür ederim.

Caner AKSU 1973

Go To Top