Son Ziyaret: Hiç olmadı
Girilmedi [Giriş ]
Sona Git

Yazdırılabilir Sayfa | Katıl | Beğendiklerime ekle  
 Sayfa:  1  ..  15  16  17
Yazar: Konu: [COPY] Eryaman Uçuşları
dca
Senior

Gönderiler: 712
Lokasyon (Şehir/Semt): Ankara
Hatta Değil

Mood: y mood pecker

[*] gönderi 11-3-2008 de 00:08

zaten yukarıda dikkat ederseniz toptan fiyatı 235 dolar olan kutuyu 215 dolara kadar indirebileceğimi yazmıştım.

şöyle yapabiliriz isterseniz size ve birol beye bu fiyattan acele etmeden üretim planındaki boşluklara sıkıştırarak 2 adet yaparız. beğenen olursa toplarsınız siparişleri hepsini bir seferde çıkartırız. hem kargosu hesaplı olur hemde ilk maliyeti. takdir edersinizki sürekli işleyen bir atölyeden bahsediyoruz her an herşeyi yapamıyoruz.

bana PM atarsınız isterseniz. konuyu yeterince dağıttık diye düşünüyorum. yada yönetim olarak müsaade ederseniz satılıklar kısmına ilgili bir başlık altına taşınsın ilgili mesajlar.

D.Coşku Arşiray 1980
Kullanıcı Profilini Görüntüle Kullanıcının Tüm Gönderilerini İzle ÜDÜ Üye
dca
Senior

Hatta Değil

[*] gönderi 11-3-2008 de 00:14

eryaman buluşmalarına geri dönecek olursak, iamthelaw benim prototip kartalımı çekmişti gördünüzmü acaba? ilgili bir başlık açmamıştım çünkü projem henüz başarıya ulaşmış/uçmuş değil.

test videolarını ekleyelim.

http://video.google.com/videoplay?docid=3307922613922498224&hl=en

http://video.google.com/videoplay?docid=1754604280713841047&hl=en

epey rüzgar vardı, yeni iki servom daha uçuşa bile çıkmadan dişli sıyırdı, tamir etsemde sonradan terkar sıyırıp yaşama gözlerini yumdular. uçağın genel davranışı yükselmeye çalışmak şeklinde. bakalım ne yorumlar yapacaksınız. aileron ile dönüş yapıyor. yükseliş dümeni iş görüyor ancak. normalde burnunda elektirk motoru ve 11 inç katlanır pervane var ama süzülme testlerinde motor çalışmadı. servolar su koyunca ara vermek zorunda kaldım.

D.Coşku Arşiray 1980
iamthelaw
Çýlgýn Klavyeci

Vesikalık

Gönderiler: 1005
Lokasyon (Şehir/Semt): Ankara - Eryaman
Hatta Değil

Mood: .......

[*] gönderi 11-3-2008 de 00:27

Coşku ayrı bir başlık açsana. Eminim güzel yorumlar gelecektir. Ben iki gündür defalarca izledim videoları gerçekten de uçan kanat gibi davranıyor bu yüzden ağırlık merkezini çok daha hassas ayarlamalıyız. kumanda benim elimde olduğu için tepkilerini hep gözümde canlandırmaya çalışıyorum. elevatöre verdiği tepki çok iyiydi, hatta fazla hasssastı. Bir de aklıma sonradan geldi. Bizim flaplar kanadın yapısı itibariyle sanki doğal olarak flap koymuş gibi durmuyorlar mıydı? Acaba biraz daha yukarı pozisyonda mı durmalılar?

Oykun İLGÜN, 1975
Eryaman - Ankara
oykun1@yahoo.com
Kullanıcı Profilini Görüntüle E-Posta Kullanıcı Kullanıcının Sayfasına Git Kullanıcının Tüm Gönderilerini İzle ÜDÜ Üye iamthelaw's ICQ status Bu kullanıcının MSN i var
dca
Senior

Hatta Değil

[*] gönderi 11-3-2008 de 00:30

başlık açayım. bence flaplara gerek yok abi. o flapları modifiye edip aileronun uzantısı gibi çalıştırmayı düşünüyorum.

D.Coşku Arşiray 1980
iamthelaw
Çýlgýn Klavyeci

Vesikalık

Gönderiler: 1005
Lokasyon (Şehir/Semt): Ankara - Eryaman
Hatta Değil

Mood: .......

[*] gönderi 11-3-2008 de 00:32

Benim kumanda da o flapları aileronla mix edip aynı anda kullanmanın yolu var. Senin kumanda da yapabilir miyiz acaba? Şu anda aileron yüzeyleri son derece yeterli flapları sabitle bence, hiç uğraşma.

Oykun İLGÜN, 1975
Eryaman - Ankara
oykun1@yahoo.com
Kullanıcı Profilini Görüntüle E-Posta Kullanıcı Kullanıcının Sayfasına Git Kullanıcının Tüm Gönderilerini İzle ÜDÜ Üye iamthelaw's ICQ status Bu kullanıcının MSN i var
dca
Senior

Hatta Değil

[*] gönderi 11-3-2008 de 00:44

işte alakalı link

http://www.modelci.net/forum/viewthread.php?tid=4906

D.Coşku Arşiray 1980
 Sayfa:  1  ..  15  16  17